“Lamtumira” e Dren Abazit është tashmë në youtube (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 24-05-2016

Këngëtari nga Kosova Dren Abazi ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikor.

Kënga e ngarkuar në kanalin “Youtube” titullohet “Lamtumirë” dhe ashtu si këngët e tjera, është brenda stilit të veçantë të këngëtarit.

Klipi është gjithashtu mjaft interesant dhe përfshirës. Për më shumë, ju ftojmë ta ndiqni!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO-momenti kur Bleona Qereti shtrihet mbi tavolinë dhe Arian Çani e “viziton"
Pohime për evazion fiskal, bastiset Zyra e Google në Paris »
Article Logic
Execution time: 0.019670009613037
array(1) { ["section"]=> string(59) "lamtumira-e-dren-abazit-eshte-tashme-ne-youtube-video-41358" }