Lamtumira e fundit, Donald Lu ia beh në zyrën e Bashës

Publikuar tek: politike, më 10:11 14-09-2018 Lamtumira e fundit, Donald Lu ia beh në zyrën e Bashës Donald Lu duke shkuar ne zyren e Lulzim Bashes

Ambasadori amerikan Donald Lu takimin e fundit të lamtumirës e ka lënë me kreun e PD Lulzim Basha.

 

Ambasadori ka shkuar këtë mëngjes në zyrën e kryedemokratit, pak para se të niset me mision në Kirgistan si i dërguari i SHBA.

Më herët, Lu ka zhvilluar takime me Sali Berishën, Ilir Metën e Monika Kryemadhin.

Mandati i ambasadorit në Tiranë tashmë ka përfunduar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Kryeministri rrëmben mësuesit! Ka ngjarë sot!’
Mblidhet pas 22 vitesh GRUPI i socialistëve të vjetër, deputetët që shkruan historinë! Kush ishte dhe kush mungoi në drekën e bujshme (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.0041730403900146
array(1) { ["section"]=> string(60) "lamtumira-e-fundit-donald-lu-ia-beh-ne-zyren-e-bashes-134283" }