Landi i hatashëm: I shkon surprizë për ditëlindje te shkolla Kaltrinës, vajzës së Dr.Florit dhe...shikoni ç’ndodh (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 23-12-2016

Me kohën, Landi që të gjithë e njohin si Landin e West Side Family e ka treguar se sa fort e do vajzën e mikut të tij të ndjerë, Dr. Florit. Ai i jep gjithnjë dashuri dhe ndan me të kohë nga koha e tij. Madje jo vetëm me Kaltrinën por edhe me Danielin, djalin tjetër të të ndjerit Dr.Flori.

Sot Kaltrina ka ditën e saj të lindjes dhe Landi ka vendosur ta surprizojë duke i shkuar në shkollë, bashkë me disa dhurata. Videoja është shumë emocionuese sikurse edhe mesazhi i këngëtarit për të voglën.

“Mund të rri nja 7 a 8 vjet duke menduar se çfarë e si të të uroj, por te dy e dimë mirë që s'do ketë vlerë sepse fjalët i merr era, por ajo që do të mbetet PËRJETË do jenë momente si ky i sotmi i krijuar aty-për-aty që NUK harrohen!

GËZUAR PËR NJË PAFUNDËSI MOMENTESH TË TILLA DHE MOS HARRO SE MUND TË BËSH DHE BËHESH Ç'TË DUASH TI!” shkruan Landi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044855833053589
array(1) { ["section"]=> string(121) "landi-i-hatashem-i-shkon-surprize-per-ditelindje-te-shkolla-kaltrines-vajzes-se-dr-florit-dhe-shikoni-c-ndodh-video-63526" }