Landi i West Side Family, ironizon kavajsit por edhe komunitetin LGBT

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:59 20-06-2015

Land Hysi, djali i grupit West Side Family, duket se nuk ia ndjen shumë për zgjedhjet. Ka zbritur në bregdetin e Himarës për pak det e pak pushime dhe miqtë e tij i kanë postuar në rrjetet sociale një mesazh të shkurtër. Landi është buzë detit, bëhet gati për të hyrë në ujrat e detit jon dhe në pak fjalë në video thotë: This is …Kjo është…

Dhe më pas, si për të ironizuar një komunitet qytetarësh siç janë qytetarët e Kavajës, duke holluar zërin për të treguar një “seks” ndryshe ai shton: Kavaja mi shpirti i Bes Harshovës…Duke folur me shokun që ka përballë dhe që regjistron videon.

E pra, nga kjo video e Landit, që është bërë sigurisht me humor, do të zhgënjehen kavajsit, apo edhe anëtarët e komunitetit LGBT që ai ka vënë në lojë.

E për të treguar se nuk është aq trim sa të futet në det, heq bluzën duke treguar format e trupit, dhe nuk ikën drejt detit, por sikur ka frikë nga uji, shkon drejt tokës. Heheheheh, urojmë që Landi të mos ketë probleme pas  kësaj videoje…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023347854614258
array(1) { ["section"]=> string(74) "landi-i-west-side-family-ironizon-kavajsit-por-edhe-komunitetin-lgbt-14140" }