Landi publikon mesazhin prekës të Dr.Florit për të dhe Mirin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:38 06-02-2016 Landi publikon mesazhin prekës të Dr.Florit për të dhe Mirin

Landi i West Side Family  për asnjë çast nuk rresht së treguari që është një mik i mirë i Dr.Florit, edhe tani që ai nuk jeton më. Këtë herë Landi publikon një mesazh që Dr.Flori  ka lënë kohë para se të ndahej nga jeta.

“Sot e kam dëgjuar mbi 10 herë këtë këngë dhe jam shumë i emocionuar. Jam i sigurtë që edhe kur të plakemi, kjo këngë do ma mbushi shpirtin...Landi, miri, kudo që të jeni dhe çfardo që të ndodhë në jetë, ne do jem gjithmonë të tre me anë të kësaj kënge”, shkruante Dr.Flori në statusin e tij ndërsa publikonte një nga këngët e preferuara të publikut “Në krahët e tua do jem”.

“Psherëtij... thellë”, shkruan Landi ndërsa publikon këtë mesazh.

landi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029268980026245
array(1) { ["section"]=> string(66) "landi-publikon-mesazhin-prekes-te-dr-florit-per-te-dhe-mirin-31934" }