LAPSUSI I KOMISIONIT të FSHF, Kristjan Gjidoda zgjidhet anëtar i Komitetit

Publikuar tek: sport, më 12:46 08-02-2018 LAPSUSI I KOMISIONIT të FSHF, Kristjan Gjidoda zgjidhet anëtar i Komitetit

Ekzekutiv Kandidati për Komitetin Drejtues të Federates Shqiptare të Futbollit Kristjan Gjidoda ka kërkuar rinumerimin e votave, pasi është i bindur se kishte më shumë se kandidati tjeter Edmond Spahiu.

Nga komisioni mund të jetë bërë një lapsus, pasi ishin dy kandidat me mbiemrin Spahiu dhe votat mund të jetë ngatërruar, fakt ky që është pranuar dhe nga komisioni i numërimit.

Vetë kandidati Kristjan Gjidoda ka deklaruar se është bërë rinumërimi dhe fitues ka dalë ai, me 17 vota, ndërsa Edmond Spahiu rezulton të kishte marrë 14 vota.Kështu nga komisioni është sqaruar dje se të hënën do të bëhet një proçesverbal, që do të zyrtarizoje Kristjan Gjidoden si anëtar të ri të Komitetit Ekzekutiv.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lorik Cana mbështet publikisht klubin e madh shqiptar, shkon takon ekipin në stërvitje
»
Article Logic
Execution time: 0.028487205505371
array(1) { ["section"]=> string(80) "lapsusi-i-komisionit-te-fshf-kristjan-gjidoda-zgjidhet-anetar-i-komitetit-109566" }