Largimi i Çakos, hapet konkursi për zgjedhjen e drejtorit të ri të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:10 12-01-2018 Largimi i Çakos, hapet konkursi për zgjedhjen e drejtorit të ri të policisë

Pas largimit të Haki Çakos nga posti i drejtuesit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, pritet të zgjidhet drejtori i ri shumë shpejt.

Mësohet se drejtori i komanduar, Rebani Jaupi ka firmosur dokumentin që deklaron hapjen e konkursit për zgjedhjen e drejtorit të përgjithshëm të policisë.

Bëhet me dije se aplikimet do të pranohen deri në datë 16 janar dhe pas dy javësh do të shpallet fituesi, i cili do të drejtojë Policinë e Shtetit në vijim.

Konkursi do të zhvillohet nën kujdesin e Akademisë së Sigurisë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I largoi nga puna, 5 ish-vartësit marrin hak ndaj ministres Etilda Gjonaj
Aksident i rëndë në Itali, humb jetën infermierja shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.0043530464172363
array(1) { ["section"]=> string(81) "largimi-i-cakos-hapet-konkursi-per-zgjedhjen-e-drejtorit-te-ri-te-policise-106343" }