Largimi i Marinës nga “Procesi sportiv”, flet për herë të parë Edi Manushi: Më mungon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:22 06-10-2017 Largimi i Marinës nga “Procesi sportiv”, flet për herë të parë Edi Manushi: Më mungon

Marina Vjollca ishte një nga moderatoret më të rëndësishme në Top Channel dhe veçanërisht në emisionin “Procesi sportiv”, ku ka kaluar pjesën më të madhe të karrierës së saj në këtë televizion.

Ndërkohë, pas transferimit të saj në Tv Klan, nuk është vetëm publiku ai që ia ndjen mungesën moderatores simpatike tek “Procesi sportiv”, por është edhe ish-kolegu i saj  Edi Manushi.

I ftuar në emisionin “Wake Up”, Manushi është pyetur mga moderatorët se si ndihet tani që Marina shtë larguar.

“Me thënë të drejtën më mungon”, është shprehur Manushi. “Janë 10 vite bashkëpunim. Shkoj tani në zyrë dhe ajo nuk është aty. Marina ka bërë edhe emisione të tjera, por pjesën më të madhe të karrierës televizive e ka pasur tek ‘Procesi Sportiv”, deklaroi moderatori. 

5aedd0d7-db7d-4caa-b2f4-4f2d54de35cf---0.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja pse Hitleri urdhëroi që ky bllok pallatesh në Londër të mos bombardohej (FOTO)
Transgjinorja shqiptare në momentet e fundit të jetës, e dhimbshme se si e ka transfomuar sëmundja e pashërueshme (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0050630569458008
array(1) { ["section"]=> string(87) "largimi-i-marines-nga-procesi-sportiv-flet-per-here-te-pare-edi-manushi-me-mungon-94943" }