Largimi nga politika, Rama: Nuk do të katandisem si doktori

Publikuar tek: politike, më 22:55 13-09-2018 Largimi nga politika, Rama: Nuk do të katandisem si doktori Berisha-Rama

Në Open të Eni Vasilit Kryeministri Edi Rama ka folur dhe për largimin nga politika.

Duke folur për ish-kryeministrin Sali Berisha, Rama është shprehur se do të largohet përpara se t’ i vijë dita, dhe se nuk do të katandistet si doktori.

“Nuk do të katandisem kështu si doktori 80 vjeç dhe të përgojojë dynjanë. Unë nuk e lejoj veten të përfundoj si ai. Me siguri do të largohem shumë më përpara se të vijë dita që së largu të mund të mendohet se do të bëhem si puna e Berishës dhe sinqerisht më vjen keq për të”, tha Rama.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama: Do ta bëj Shqipërinë me 3 aeroporte, pasnesër nis fluturimet Air Albania
Gjiknuri e Bushati inspektojnë punimet në Melgushë-Mjedës: Investimi i ARRSH mbi 500 mijë euro »
Article Logic
Execution time: 0.058828115463257
array(1) { ["section"]=> string(64) "largimi-nga-politika-rama-nuk-do-te-katandisem-si-doktori-134243" }