Largimi nga “Portokalli”/ Reagon për herë të parë Florjan Binaj : Ika, por ja çfarë më ktheu (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:41 26-09-2017 Largimi nga “Portokalli”/ Reagon për herë të parë Florjan Binaj : Ika, por ja çfarë më ktheu (FOTO)

Lajmi për largimin e Florjan Binajt nga “Portokalli”, ishte ndër më të diskutuarit gjatë kësaj jave. Më pas aktori u rikthye sërsish, pasi produksioni pranoi kushtet e tij.

Ndërsa, sot përmes një postimi në Instagram ka pranuar se u largua nga spektakli, por ishin vlerësimet e publikut ato që e detyruan të kthehet.

“Miq dhe mikesha, si fillim, faleminderit për vlerësimet e juaja të cilat kanë luajtur një pjesë të rëndësishme në rikthimin tim në Portokalli dhe Top Channel. Meqë ne fillojmë këtë javë, kush nuk e ka parë serialin Game of Thrones, ta shohi urgjent sepse Atentatet këtë sezon do jenë SUPER GAME OF THRONES!!!,”- ka shkruar aktori.

floruiii_1506419134-1573352.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034746885299683
array(1) { ["section"]=> string(97) "largimi-nga-portokalli-reagon-per-here-te-pare-florjan-binaj-ika-por-ja-cfare-me-ktheu-foto-93721" }