Largohet edhe Berisha, bëhet pjesë e përfaqësueses së Kosovës

Publikuar tek: sport, më 19:43 16-08-2016 Largohet edhe Berisha, bëhet pjesë e përfaqësueses së Kosovës

Besart Berisha do të jetë pjesë e përfaqësueses së Kosovës. Ish sulmuesi kuqezi ka disa vite që luan në Australi me Melborun Victoryn, ku për tre sezone rresht është shpallur golashënuesi i kampionatit.

Sipas gazetablic.com edhe Berisha ka dhënë miratimin e tij për t’iu bashkuar skuadrës që drejtohet nga Albert Bunjaku.

Pas Rashicës, Mehës, Shalës, Bytyçit dhe Ramës, Berisha është futbollisti i gjashtë që i bashkohet Kosovës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në Prishtinë janë të sigurtë, Shaqiri, Xhaka dhe Januzaj do t’i bashkohen Kosovës
Pas Kelmendit, një tjetër shqiptare e Kosovës siguron medalje olimpike »
Article Logic
Execution time: 0.0043210983276367
array(1) { ["section"]=> string(66) "largohet-edhe-berisha-behet-pjese-e-perfaqesueses-se-kosoves-49933" }