Largohet nga Portokalli? Florian Binaj u shuan fansave të gjitha dyshimet me këtë MESAZH

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:49 12-07-2018 Largohet nga Portokalli? Florian Binaj u shuan fansave të gjitha dyshimet me këtë MESAZH

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur të humorit, ndërsa kohët e fundit është përfolur shumë për një largim të mundshëm nga Portokallia.

Pak ditë më parë ai u shpreh në një e mision televiziv lidhur me këtë se asgjë nuk ëhstë e përjetshme. Ndërsa së fundmi me anë të një postimi në rrjetet sociale aktori shuan të gjitha dyshimet. Flori ka bërë më dije se do të vijojë të jetë pjesë e trupës së aktorëve të Portokalli edhe sezonin e ri.

Postimi i plotë:

"PËR TË GJITHË FANSAT E MI!

Të dashur fansa të mi dhe të personazheve të mia... Duke u nisur nga pyetjet e shumta javen e fundit për mungesën time në turneun e Portokallisë nëpër qytete, ju them se për arsye personale, unë nuk do jem gjatë këtij turneu në asnjë prej qyteteve ku do të zhvillohet. Gjithsesi vera kalon shpejt dhe sezoni i ri vjen për më pak se 2 muaj!Pushime të mbara të gjithëve!Ju dua shumë!

kkakaaaaa.PNG

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032872915267944
array(1) { ["section"]=> string(94) "largohet-nga-portokalli-florian-binaj-u-shuan-fansave-te-gjitha-dyshimet-me-kete-mesazh-127616" }