Laura, brunia bukuroshe nis punë në Kryeministri (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:35 26-07-2016 Laura, brunia bukuroshe nis punë në Kryeministri (FOTO)

Vajza brune bukuroshe që shikoni ne foto quhet Laura Seferaj.

Përpos bukurisë Laura është edhe një e re e mjaft e zonja dhe e aftë  dhe kjo i është shpërblyer me një punë në Kryeministrinë e e Kosovës.

Laura ka qenë kryetare e Shoqatës së Studentëve Shqiptar në Slloveni ku punoi në zyrën e Kombeve të Bashkuara. Entuziaste për punën e re, ajo ka publikuar edhe foto nga ambientet e zyrës.

k1.jpg

l.jpg

thonj.jpg

kkkkkkkkkkkk.jpg

lau.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031182050704956
array(1) { ["section"]=> string(58) "laura-brunia-bukuroshe-nis-pune-ne-kryeministri-foto-47742" }