Ledina Çelo i hipën motorit të vajzës së vogël dhe duket kaq ”Sexy’’…(FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:45 16-09-2016 Ledina Çelo i hipën motorit të vajzës së vogël dhe duket kaq ”Sexy’’…(FOTOT)

Ledina Çelo, këngëtarja shqiptare që tashmë është shkëputur nga skena duke iu përkushtuar tërësisht familjes së saj, ka gjetur një pasion të ri: atë të fotove.

Gjithkund ku shkon Çelo bën foto të jashtëzakonshme të saj, fëmijëve dhe bashkëshortit. Kësaj here ka menduar të realizojë disa foto duke luajtur me  vajzën e saj, duke hipur në një moment në motorin e të voglës së saj. Dhe është vërtet kaq ‘”Sexy’’…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030979156494141
array(1) { ["section"]=> string(77) "ledina-celo-i-hipen-motorit-te-vajzes-se-vogel-dhe-duket-kaq-sexy-fotot-53097" }