Ledina Çelo më seksi se kurrë, këto FOTO do t’ju lënë me gojë hapur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:46 13-01-2018 Ledina Çelo më seksi se kurrë, këto FOTO do t’ju lënë me gojë hapur

Ledina Çelo shfaqet më në formë se kurrë. Në fotot e fundit e publikura në rrjetet sociale këngëtarja duket se i ka habitur të gjithë.

Teksa ndodhet me pushime, këngëtarja shfaqet më rroba banjo dhe në pah dalin format e trupit për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar foto edhe me fëmijët, ku duket se janë duke i shijuar pushimet se bashku në Dubai.  

 naaaaa.PNG

 

 

ledinaaaa.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Probleme me koncertin e Alban Skënderajt, këngëtari jep njoftimin e rëndësishëm
U gjet më në fund, sozia e Kim Kardashian…një shqiptare ( FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.020140171051025
array(1) { ["section"]=> string(73) "ledina-celo-me-seksi-se-kurre-keto-foto-do-t-ju-lene-me-goje-hapur-106466" }