Ledina Çelo një mami për t’u patur zili…me ca superforma që... (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 12-03-2016 Ledina Çelo një mami për t’u patur zili…me ca superforma që... (FOTOT)

Këngëtarja Ledina Çelo duket se po i shion pushimet në në Atlantis Dubai me familjen, edhe pse është nënë e dy fëmijëve ajo duket në formë të shkëlqyer me rrobabanjo.

Një mami për t’u patur me të vërtetë zili, jo vetëm për kujdesin ndaj 2 fëmijëve të saj por edhe për superformat.

Edhe pse ka lenë pas dore muzikën për familjen ajo nuk ngurron të tregojë për publikun format e saj joshëse. Këngëtarja ka publikuar fotografi me fëmijët e saj dhe ndërkohë që ata shijojnë ëmbëlsirat Ledina shijon rrezet e diellit e rrethuar nga luksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024208068847656
array(1) { ["section"]=> string(71) "ledina-celo-nje-mami-per-t-u-patur-zili-me-ca-superforma-qe-fotot-34901" }