Ledina Çelo publikon fotot e nxehta të këngëtares së famshme: Të njëjtin trup si 46, si 56...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 18-01-2017 Ledina Çelo publikon fotot e nxehta të këngëtares së famshme: Të njëjtin trup si 46, si 56...

Këngëtarja Ledina Çelo duket se e ka një shembull inspirimi sa i përket linjave trupore.

Dhe bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren e famshme Cher.

Teksa i publikon këto foto të nxehta, Ledina vë në dukje se si 46 vjeçe, ashtu edhe 56 vjeçe, ajo ka të njëjtin trup. Dhe në fakt, trupi i Cher duket mjaft në formë, sidomos me këto veshje...

led.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021641969680786
array(1) { ["section"]=> string(94) "ledina-celo-publikon-fotot-e-nxehta-te-kengetares-se-famshme-te-njejtin-trup-si-46-si-56-65908" }