Ledina Çelo s’i lë vend imagjinatës, zhvishet dhe pozon nudo (FOTO+18)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:52 18-07-2016 Ledina Çelo s’i lë vend imagjinatës, zhvishet dhe  pozon nudo (FOTO+18)

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo, ndonëse nënë e dy fëmijëve dhe për pak muaj mbush 40 vjeç, është në super formë.

Ledina po shfrytëzon pushimet e saja verore për intervista dhe është parë shpeshherë në televizione.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar komplet e zhveshur për kopertinën e revistës ’’Elegance’’ duke i lënë pak vend imagjinatës.

ledina1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 10 rregulla për të mos fituar peshë kur hani jashtë sipas dietologëve
Kush e ka mërzitur djalin e ish-guvernatorit Fullani, Erikun? Postimi i dyshimtë i tij… »
Article Logic
Execution time: 0.019712924957275
array(1) { ["section"]=> string(73) "ledina-celo-s-i-le-vend-imagjinates-zhvishet-dhe-pozon-nudo-foto-18-46995" }