Ledion dhe Sara si "Aladdin e Jasmine" mes shkretëtirës, por shihni komentet e mikeve të tyre (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 06-03-2017 Ledion dhe Sara si

Çifti Ledion Liço dhe Sara Hoxha ndodhen prej ditësh me pushime.

Teksa kanë publikuar foto nga  shkretëtira, duke u puthur, kanë komentuar dy mikeshat e ngushta të tyre, Alketa Vejsiu dhe Xhemi Shehu.

 “Aladdin dhe Jamine”-shkruan Ledion, duke e krahasuar veten dhe partneren e tij me personazhet e njohur të filmave vizatimorë.

 Kjo foto ka pasuar me disa komente nga mikeshat e tij, Xhemi dhe Alketa.

Në formën e shakasë Xhemi i shkruan: “Po t’u digjka llampa sonte…ju puth”.

Ndërsa Alekta shkruan: ” “Një shëtitje në tapetin tuaj flutures ju lutem, jeni shumë të bukur”. Dy prindërit e rinj të showbizz-it shqiptar duket se po kalojnë për mrekulli, ndonëse djalin e tyre London Noor siç duket nuk e kanë marrë në shkretëtirë.

tygl.jpg

i.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017691850662231
array(1) { ["section"]=> string(101) "ledion-dhe-sara-si-aladdin-e-jasmine-mes-shkretetires-por-shihni-komentet-e-mikeve-te-tyre-foto-70971" }