Ledion Liço dhe Eno Popi, dy kolegët shijojnë jetën e natës në club-in e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:24 01-06-2016 Ledion Liço dhe Eno Popi, dy kolegët shijojnë jetën e natës në club-in e Tiranës

Këtë herë jashtë ekranit të Top Channel. Dy kolegët Ledion Liço dhe Eno Popi janë edhe dy miq shumë të mirë.

Ata shfaqen në këtë foto duke u argëtuar në orët e vona të natës në një nga club-et e Tiranës.

Veshur ndryshe nga sa i shohim çdo ditë në ekran por kaq të kujdeshëm me pijet. Po ta shikoni me vëmendje, Eno mban në dorë vetëm një gotë të mbushur me redbull.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vesa Luma në një foto të jashtëzakonshme, njeh botën me djalin e saj të sapolindur
Mendoni se Klaudia Pepa është super e talentuar? S’keni parë të motrën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.028763055801392
array(1) { ["section"]=> string(85) "ledion-lico-dhe-eno-popi-dy-koleget-shijojne-jeten-e-nates-ne-club-in-e-tiranes-42119" }