Ledion Liço, dhuratë për Jonin e Arbanës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 12-03-2015 Ledion Liço, dhuratë për Jonin e Arbanës

Prezantuesi Ledion Liço, njëkohësisht kolegu dhe miku i ngushtë i Arbana Osmanit, i ka bërë kësaj të fundit një dhuratë për Jonin, djalin që Arbana  solli në jetë para disa ditësh.

Një tortë shumë e veçantë ku shkruhet “Mirëseerdhe Jon”!

Lule, ëmbëlsira shambanjë edhe një arush në një tavolinë dhuratash posaçërisht për Jonin dhe Arbanën.

“Zemër”  shkruan Ledioni bashkangjitur fotos postuar në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024471998214722
array(1) { ["section"]=> string(44) "ledion-lico-dhurate-per-jonin-e-arbanes-5670" }