Ledion Liço flet për dasmën me Sara Hoxhën dhe si do jetë ajo

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:42 26-01-2017 Ledion Liço flet për dasmën me Sara Hoxhën dhe si do jetë ajo

Risia më e fundit e Instagramit, ‘live’ ka përfshirë shumë nga personazhet e njohura të ekranit. Njëri prej tyre është edhe moderatori Ledion Liço, i cili i është pëgjigjur disa nga pyetjeve që kanë bërë fansat. Një nga pyetjet  ishte se kujt i ngjan London Noor dhe kush ia vendosi emrin.

‘Djali i ngjan Sarës, përveç syve që i ka si unë, gjithashtu dhe emri ka qenë zgjedhja e Sarës’- përgjigjet moderatori.

Ndër të tjera Ledioni ka thënë se djali i lë gjithë natën pa gjumë dhe pyetjes a do bëjnë fëmijë në të ardhmen ai është pëgjigjur se: ‘Duke parë duke bërë’.

Ai foli edhe për planet e dasmës dhe Sarën.

“Kemi më pak se tre vjet që jemi të lidhur zyrtarisht. Ne duam të bëjmë një dasmë shumë të madhe kështu që do martohemi atëherë kur të jenë pjekur kushtet. Sara është xheloze dhe kursimtare”, -tha Ledioni./Revista Who

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067739486694336
array(1) { ["section"]=> string(67) "ledion-lico-flet-per-dasmen-me-sara-hoxhen-dhe-si-do-jete-ajo-66754" }