Ledion Liço ka lexuar shumë në jetën e tij dhe e vërteton me një fakt të thjeshtë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:00 08-03-2016 Ledion Liço ka lexuar shumë në jetën e tij dhe e vërteton me një fakt të thjeshtë

Ledion Liço moderatori i talent show-t “The voice of Albania” nuk është thjeshtë elegant në shije apo veshje, ai sot na tregon se është gjithashtu një lexues shumë i mirë.

Ai ka publikuar një foto të librezës së tij të antarësisë në Bibliotekën Kombëtare që nga viti 2002 duke thënë: “Falenderoj Zotin për vitet e kaluara” dhe duket kaq i vogël në foto.

Ndoshta kjo është arsyeja që Ledioni është kaq i suksesshëm dhe asnjëherë nuk ngurron të tregojë për veten, madje është ndër personazhet shqiptarë më të hapur ndaj publikut. 

ledionlicobibliotekeok

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022645950317383
array(1) { ["section"]=> string(87) "ledion-lico-ka-lexuar-shume-ne-jeten-e-tij-dhe-e-verteton-me-nje-fakt-te-thjeshte-34578" }