Ledion Liço më romantik se kurrë, i bën nën shi një premtim prekës trashëgimtares së ‘’Top Channel’’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:35 10-08-2016 Ledion Liço më romantik se kurrë, i bën nën shi një premtim prekës trashëgimtares së ‘’Top Channel’’

Ledion Liço, moderator i ‘’Top Channel’’ po shijon bashkë me të dashurën e tij të zemrës, pritjen e ëmbël të një fëmije, një biri. Dhe sigurisht që nuk kanë harruar të kujdesen e të tregohen të vemendshëm edhe ndaj njëri-tjetrit.

Nën shi, më romantik se kurrë, Liço i bën një premtim prekës trashëgimtares së ‘’Top Channel’’ Sara Hoxhës. Në një foto shumë të bukur, ku duken pikat e shiut që bien dhe hija e tyre, duke u puthur, Liço i premton se do jetë streha e saj.

‘’Të vijë ç’të dojë, unë do të jem streha, që nuk do të lejojë asnjë pikë shiu të të bjerë’’.

Eh dashuria…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Duki, Duki, Duki”, shqiptarët bërtasin njëzëri për babain e Dua Lipës. Ja reagimi i tij kur e bija e thërret në skenë
Gigi Hadid ‘tradhton’ Zayn Malik, skena të nxehta me një tjetër mashkull »
Article Logic
Execution time: 0.024887084960938
array(1) { ["section"]=> string(101) "ledion-lico-me-romantik-se-kurre-i-ben-nen-shi-nje-premtim-prekes-trashegimtares-se-top-channel-49310" }