Ledion Liço publikon foton me të shoqen dhe Xhemin: S’di në kjo është magjike apo tragjike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:18 24-11-2016 Ledion Liço publikon foton me të shoqen dhe Xhemin: S’di në kjo është magjike apo tragjike

Moderatori Ledion Liço pas dedikimit të fortë për bashkëshorten e tij Sara Hoxha ditën e djeshme, publikon një tjetër foto sot.

Ledioni mes Xhemi Shehut e Sara Hoxhës duke qeshur me të madhe. Por ajo që bie në sy është diçitura me të cilën ka publikuar moderatori foton.

“Jeta ime. E rrethuar nga bricjapë. Unë nuk e di nëse kjo është magjike apo tragjike”, shkruan Ledioni që ka ngjallur menjëherë reagimet e ndjekësve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025377035140991
array(1) { ["section"]=> string(95) "ledion-lico-publikon-foton-me-te-shoqen-dhe-xhemin-s-di-ne-kjo-eshte-magjike-apo-tragjike-60550" }