Ledion Liço publikon videoklip erotik, komentuesi: Mos guxo të këndosh më

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 04-06-2015

Moderatori i njohur Ledion Liço ka publikuar këngën e tij shoqëruar me një videoklip më shumë se sa provokues. Femra joshëse dhe skenat nudo janë ato që shoqërojnë klipin.

Sigurisht edhe zëri i Ledionit i cili në fakt nuk është se ka marrë komente pozitive, përkundrazi komentuesit i kanë kërkuar mos këndojë më. Një tjetër madje i shkruan “Qenkemi tallur kot me Serialin e Lek Plepin”, personazhe këta që janë kthyer në objekt humori për publikun.

“Yes” quhet videoklipi i kënduar në anglisht nga Ledioni. Për më shumë ndiqni videon e cilësuar si një “kopje e shëmtuar e J. Timberlake dhe Ed Sheeran”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066467046737671
array(1) { ["section"]=> string(77) "ledion-lico-publikon-videoklip-erotik-komentuesi-mos-guxo-te-kendosh-me-12664" }