Ledioni feston ditëlindjen, shikoni si e uron Lori kunatin: Faleminderit …

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:30 13-06-2018 Ledioni feston ditëlindjen, shikoni si e uron Lori kunatin: Faleminderit … Ledion Lico-Lori Hoxha

Ditën e sotmë moderator i njohur Ledion Liço feston ditëlindjen.

Mes urimeve të shumta nuk mund të mungonte dhe urimi i kunatës se tij, Lori Hoxhës.

Lori ka postuar një foto më Ledionin ku shfaqen të përqafuar, bashkangjitur saj ajo shkruan: Gezuar ditëlindjen shpirt i bukur, faleminderit që më ke mësuar të jem vetvetja, faleminderit që e ke bërë të lumtur motrën time dhe faleminderit për Londonin!

Mesa duket marrëdhënia mes Lorit dhe Ledionit është shumë e mirë.

loo.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pa grim, ja si duket Albërie Hadërgjonaj ujë e sapun (FOTO)
Almeda e pakënaqur me trajtimin që iu bë, Olti Curri “kapet” keq: Po mirë o goc... »
Article Logic
Execution time: 0.045410871505737
array(1) { ["section"]=> string(77) "ledioni-feston-ditelindjen-shikoni-si-e-uron-lori-kunatin-faleminderit-124220" }