Ledioni i zbuloi dje shtatzëninë, Sara zbulon sot gjininë e fëmijës së tyre të parë dhe jep një mesazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:14 18-07-2016 Ledioni i zbuloi dje shtatzëninë, Sara zbulon sot gjininë e fëmijës së tyre të parë dhe jep një mesazh

Ditën e djeshme Ledion Liço na surprizoi të gjithëve kur zbuloi se e dashura e tij Sara Hoxha ishte shtatzënë. Ledioni publikoi një foto duke i puthur barkun Sarës ndërsa shkroi se të tre ishin shumë të lumtur.

Ditën e sotme, përmes një postimi në rrjetet sociale është vetë trashëgimtarja e TCh, ajo që zbulon gjininë e fëmijës së tyre të parë.

Dhe është...djalë.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e shumta për djalin tonë të vogël. Zemra ime është e mbushur me gëzim”, shkruan Sara.

sara.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.056359052658081
array(1) { ["section"]=> string(107) "ledioni-i-zbuloi-dje-shtatzenine-sara-zbulon-sot-gjinine-e-femijes-se-tyre-te-pare-dhe-jep-nje-mesazh-46981" }