Ledioni, Lori dhe Sara Hoxha...të tre kaq seriozë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:27 19-04-2016 Ledioni, Lori dhe Sara Hoxha...të tre kaq seriozë

Ledion Liço, e dashura e tij Sara Hoxha dhe kunata e tij Lori Hoxha , të tre në një foto.

Të zotët e Top Channel, i shohim me një veshje serioze si asnjëherë tjetër. Bie në sy elgeanca dhe gjatësia e Sarës e cila me gjasë gjendet sipër takave të larta.

Të tre të qeshur, dhe kaq rehat në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02576208114624
array(1) { ["section"]=> string(52) "ledioni-lori-dhe-sara-hoxha-te-tre-kaq-serioze-38077" }