Ledioni që tani një baba model, mësoni se ç’do bëjë këtë verë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:40 02-08-2016 Ledioni që tani një baba model, mësoni se ç’do bëjë këtë verë

Moderatori i njohur Ledion Liço do të bëhet baba pas disa muajsh por duket se që tani ai është një baba model.

Ledioni ka publikuar këto libra në IG duke thënë se do i lexojë gjatë verës. Të gjithë librat lidhen me shtatzëninë, kujdesin ndaj fëmijëve dhe të qenit baba.

Pjesë e këtij postimi janë bërë edhe Sara Hoxha me motrën e saj Lori që kanë shkëmbyer edhe disa komente.

ledioni.png 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022142887115479
array(1) { ["section"]=> string(66) "ledioni-qe-tani-nje-baba-model-mesoni-se-c-do-beje-kete-vere-48450" }