Ledioni: Suksesi është si shtatzënia, çdokush të uron po askush s’e di sa herë je q...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:49 29-05-2015 Ledioni: Suksesi është si shtatzënia, çdokush të uron po askush s’e di sa herë je q...

“Suksesi është si të jesh shtatëzënë. Çdokush të uron ty por askush s’e di se sa herë je q...”, ky është shkrimi mbi foton që moderatori i njohur Ledion Liço ka postuar në rrjetin social “Instagram”.

Ledioni, në këtë postim i referohet punës në “Top Fest” pasi poshtë fotos ka shkruar “Top Fest live”. Siç duket, moderatori nëpërmjet asaj shprehje ka dashur t’u tregojë ndjekësve dhe fansave të tij se askush nuk e di punën e madhe dhe vramëndjet e asaj çfarë ndodh në prapaskenë.

Postimi i Ledionit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035868883132935
array(1) { ["section"]=> string(87) "ledioni-suksesi-eshte-si-shtatzenia-cdokush-te-uron-po-askush-s-e-di-sa-here-je-q-12237" }