Ledri prezanton të dashurën, shuan çdo dyshim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:24 26-09-2015 Ledri prezanton të dashurën, shuan çdo dyshim

Këngëtari Ledri Vula, tepër i pëlqyer nga publiku femëror shqiptar, ka shuar çdo dyshim në lidhje me vajzën që ai ka në krah.

Pas fotos së publikuar nga babait i Ledrit, ku pjesë e tavolinës së familjes Vula ishte edhe Adela Sollaku, vajza e ish-kryeprokurorit të Shqipërisë, Theodhori Sollaku, është vetë çifti që publikon këtë foto.

Tashmë Ledri dhe Adela kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre edhe për publikun shqiptar. Jo pak femra në Shqipëri dhe Kosovë do e presin keq këtë lajm, për lidhjen e Ledrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029006958007812
array(1) { ["section"]=> string(50) "ledri-prezanton-te-dashuren-shuan-cdo-dyshim-21712" }