Ledri Vula feston sot ditëlindjen, Stresi e uron me humor për moshën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:06 10-07-2016 Ledri Vula feston sot ditëlindjen, Stresi e uron me humor për moshën (Foto)

Këngëtari nga Kosova, Ledri Vula festin sot ditëlindjen e tij të 30-të.

Ledri ka marë urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij në rrjetet sociale. Edhe reperi Stresi e ka uruar duke bërë humor me moshën e tij “Happy birthday @ledrivula urime 18 vjetorin (30)”, shkruan Arkimed Lushaj.

WDWDDshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E mbani mend Astritin e Big Brother? Ja si duket ai sot (Foto)
Spikerja “topless”: Ja ofertat që kam marrë nga Anglia pas famës ndërkombëtare (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.024947166442871
array(1) { ["section"]=> string(78) "ledri-vula-feston-sot-ditelindjen-stresi-e-uron-me-humor-per-moshen-foto-46106" }