Ledri Vula në plazh, u thotë “mirëmëngjes” fansave të vet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:39 09-07-2015 Ledri Vula në plazh, u thotë “mirëmëngjes” fansave të vet Postimi i Ledri Vules ne Instagram

Ledri Vula është duke shijuar ca ditë plazh dhe duke postuar një foto në instagram, u ka uruar mëngjesin gjithë fansave të vet. Dhe për Ledrin ia vlejnë disa ditë pushim. 

Reperi shumë i dashur tek shqiptarët së bashku me këngëtaren Era Istrefi ka realizuar një klip të ri që e ka ndezur këtë sezon veror. Bëhet fjalë për klipin “Shumë pis” që ka kapur mbi një milionë klikime në një kohë shumë të shkurtër. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028389930725098
array(1) { ["section"]=> string(60) "ledri-vula-ne-plazh-u-thote-miremengjes-fansave-te-vet-15704" }