Lefter Koka i pagjumë, shikoni ç'bën në seancë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:46 08-02-2018 Lefter Koka i pagjumë, shikoni ç'bën në seancë (FOTOT)

Ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka duket se ka kaluar një natë pa gjumë.

Sot në seancë plenare, ndërsa fliste deputeti i PD Enkelejd Alibeaj, kamera ka fiksuar deputetin e LSI Lefter Koka teksa hapte gojën në shenjë pagjumësie.

Ish-ministri nuk u kujdes të vendoste as dorën para...

lefter.png

koka.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Me kostumin zyrtar të KOMBETARES, Presidenti i ri i FSHF mediton: Sheh detin dhe shiun që bie
Paloka shkrep foton PIKANTE: Ja qeveria! Do ia dëgjoj krismën dhe kësaj »
Article Logic
Execution time: 0.009282112121582
array(1) { ["section"]=> string(58) "lefter-koka-i-pagjume-shikoni-c-ben-ne-seance-fotot-109556" }