Lek Plepi rikthehet në Instagram, por “e humb” me komentuesin dhe si lë gjë pa thënë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:04 16-02-2017 Lek Plepi rikthehet në Instagram, por “e humb” me komentuesin dhe si lë gjë pa thënë (Video)

Lek Plepi, fenomeni legjendë që ra po aq shpejt sa edhe “shkëlqeu” është rikthyer sërishm, këtë herë me video “live” në Instagram.

Mesa duket një komentues e ka provokuar Lek Plepin, i cili “e ka humbur toruan” duke shpërthyer në mozaik të sharash nga më bnalet. Për më shumë ndiqni videon e censuruar:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036735057830811
array(1) { ["section"]=> string(93) "lek-plepi-rikthehet-ne-instagram-por-e-humb-me-komentuesin-dhe-si-le-gje-pa-thene-video-68965" }