Lëndohet Flori gjatë koncertit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:27 20-07-2016 Lëndohet Flori gjatë koncertit (FOTO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar, por jo vetëm është lënduar gjatë një koncerti live. Ai ka dëmtuar kyçin e këmbës dhe ka shumë vështirësi në të ecurit.

Pasi ka ndarë me fansat incidentin me këmbën ai ka shkruar: “Pse çdo sezon duhet të më ndodh diçka?”.

Po çfarë i ka ndoshur Florit gjatë sezoneve të tjera? Ndoshta e ka problem të përvitshëm nxjerrjen e kyçit.

Fansat i kanë uruar këngëtarit shërim sa më të shpejtë dhe kanë shprehur dëshirën për ta parë sërish në  skenë.

 

 

 

13819582_10208496260703118_691854770_n.jpg

13816865_10208496260743119_1562060482_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022304058074951
array(1) { ["section"]=> string(41) "lendohet-flori-gjate-koncertit-foto-47233" }