Leo Messi së shpejti baba për të dytën herë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:38 30-04-2015 Leo Messi së shpejti baba për të dytën herë Djali i Messit Thiago duke puthur barkun e nënës së tij

Lionel Messi ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Facebook, se ai dhe e dashura Antonella Roccuzzo janë në pritje të fëmijës së dytë.

Messi ka postuar një foto në Instagram të djalit të tij Thiago duke pudhur barkun e nënës së tij, me mesazhin “Mezi presim të të urojmë mirëseardhjen në botën tonë!!! Të duam! Thiagui, mami dhe babi”.

Article Logic
Execution time: 0.022531986236572
array(1) { ["section"]=> string(49) "leo-messi-se-shpejti-baba-per-te-dyten-here-10079" }