Leonard Bombaj: Të fluturosh lart digjesh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:35 18-03-2015 Leonard Bombaj: Të fluturosh lart digjesh Statusi i regjisorit Bombaj në ''Facebook''

Pas debateve të ditësh së djeshme, ku nxënës të shkollave 9-vjeçare në Sarandë ishin ankuar për skenat seksi dhe me përdhunim të filmit të Leonard Bombajt, regjisori ka zgjedhur që sot të jetë metaforik.

Pas përgjigjes së drejtpërdrejtë dhënë ditën e djeshme për filmin e tij, se nuk është një krijim erotik dhe se ‘’Pijanecë të ajrit të egër’’ trajton çështjet me të cilat përballen adoleshentët e sotëm, Bombaj shkruan në profilin e tij në ‘’Facebook’’ se duhet patur kujdes me fluturimin.

“Të fluturosh lart-digjesh. Të fluturosh poshtë-shkelesh. Të fluturosh në mes-kallaballek.’’, shkruan Bombaj.

A i referohet suksesit në këtë rast?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020395994186401
array(1) { ["section"]=> string(45) "leonard-bombaj-te-fluturosh-lart-digjesh-6222" }