Leonora Jakupi, një damë e vërtetë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:02 14-08-2016 Leonora Jakupi, një damë e vërtetë (FOTO)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka qenë ndër të parat artiste të skenës shqiptare.

Vitet për të nuk kanë ndikuar aspak në paraqitjen e saj. Ajo është po aq e bukur dhe elegante si para dy dekadash, kur këndonte live në skenën shqiptare.

Ajo ka veshur një fustan të zi, ka vendosur një kapele dhe ngjan si një damë e vërtetë.

Leonora së shpejti do sjell projektin e saj më të ri “Diamant”, këngë  e cila do të ketë ritme Popmix.

leonora_jakupi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Noizy flet për përplasjen me Ledion Liçon dhe tërheqjen nga Top Awards: Nuk fus dashnoret për të fituar çmime
Krisen marrdhëniet në Top Channel, Marina Vjollca e mbyll me futbollin?! »
Article Logic
Execution time: 0.02692699432373
array(1) { ["section"]=> string(44) "leonora-jakupi-nje-dame-e-vertete-foto-49671" }