Lesbikja i propozon të dashurës për fejesë, ja reagimi i gruas në sfond

Publikuar tek: bota, më 18:43 21-12-2016 Lesbikja i propozon të dashurës për fejesë, ja reagimi i gruas në sfond

Vëllai i një 25-vjeçareje ka postuar foton kur motra e tij i propozon për fejesë të dashurës, pas shumë kohë lidhje.

Carlos ka postuar në Twitter momentin kur motra e tij lesbike, Jessica Rodriguez, i vendos unazën në gisht të dashurës së saj, por ajo që ka tërhequr vëmendjen e mijëra përdoruesve është reagimi i gruas që qëndron e ulur në galerinë e arteve në Çikago, shkruan Newsbomb.al.

Gruaja duket teksa vendos dorën në gjoks, e shokuar por e qeshur në fytyrë. Fotografia ka marrë deri tani më shumë se 100 mijë shpërndarje dhe 300 mijë pëlqime duke u kthyer në virale. /Newsbomb.al

Screenasdqw3gftsfghhhot_1.jpg

Scrasdq3frdgggdffdfhot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011728048324585
array(1) { ["section"]=> string(76) "lesbikja-i-propozon-te-dashures-per-fejese-ja-reagimi-i-gruas-ne-sfond-63347" }