Letra e Agron Xhafajt, vjen reagimi i parë nga PD: Është shkruar nga…

Publikuar tek: politike, më 10:12 16-05-2018 Letra e Agron Xhafajt, vjen reagimi i parë nga PD: Është shkruar nga… Sali Berisha

Vetëm pak nga publikimi i letrës së Agron Xhafajt ku kërkonte ekzekutimin e dënimit të tij, ka ardhur reagimi i parë nga PD.

Ish kryeministri Sali Berisha ka shkruar se Agron Xhafaj tashmë është nisur me avion për në Itali me një operacion sekret. Sipas Berishës letra është shkruar nga ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, për të shpëtuar lëkurën e tij.

Postimi i plotë:

Breaking News!

Miremengjes Dr Agron Xhafen e nisen forcerisht ne Itali me nje operacion top sekret me avion sot heret ne mengjes! Letra esht shkrojtur nga Fatziu!E gjitha per te shpetuar lekuren e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia! sb

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VETTINGU, KPA merr vendimin për ish-Kryeprokurorin, avokati: Kam 2 javë pa folur me Llallën
Rama ironik e i nxehur në kulm, flet para grupit të PS për Xhafajn: Kjo është një maskaradë destabilizuese »
Article Logic
Execution time: 0.031471967697144
array(1) { ["section"]=> string(73) "letra-e-agron-xhafajt-vjen-reagimi-i-pare-nga-pd-eshte-shkruar-nga-120943" }