Letra e emigrantit që përloti gazetarin "live" në emision, zbuloni arsyen pse nuk i ndaleshin lotët (LETRA)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:38 20-10-2017 Letra e emigrantit që përloti gazetarin

Shqiptarë që kanë emigruar jashtë vendit ka pafund, po aq janë edhe arsyet që i kanë shtyrë. Një letër e lexuar në emisionin “Wake up” që drejtohet nga Isli, Eno dhe së fundmi është bashkuar edhe Orjola Nebiaj, ka bërë të shpërthejë në lot njërin prej prezantuesve. Ai nisi ta lexonte por nuk  e çoi  dot deri në fund prej lotëve. Letra ishte shkruar nga një Korçar emigrant në Amerikë që ia dërgonte nënës së tij, pas 16 viteve që nuk kishin pasur kontakt.

 Isli e ka lënë letrën në gjysme dhe më pas deri në fund e ka çuar leximin e saj Orjola. Ndërsa kolegu i tyre Eno Popi ka sqaruar se arsyeja pse Isli është prekur kaq shumë ka qenë prej faktit se ka gjysmën e familjes në Amerikë dhe sigurisht që është më i ndjeshëm në këtë çështje.  E në fakt kush nuk do të qante në një rast të tillë…

Screenshot_10.jpg

Screenshot_9_copy.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_7_copy.jpgScreenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020865917205811
array(1) { ["section"]=> string(108) "letra-e-emigrantit-qe-perloti-gazetarin-live-ne-emision-zbuloni-arsyen-pse-nuk-i-ndaleshin-lotet-letra-96643" }