Letra që do t’ju prekë e djalit të gazetarit të kronikës: Unë me babin luajtëm me topa bore…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:57 15-01-2017 Letra që do t’ju prekë e djalit të gazetarit të kronikës: Unë me babin luajtëm me topa bore… Letra e shkruar nga djali i gazetarit te kronikes Flamur Vezaj

Një letër emocionuese ka hedhur sot në rrjet gazetari i kronikës të tv ABC News Flamur Vezaj. Një hartim I shkurtër i djalit të tij, I shkruajtur me një shkrim me kaligrafi të admirueshme, por që përshkruan momentet e borës së parë në Tiranë. 

Padyshim që ngjarja e ndodhur me borën në Tiranë ka bërë shumë njerëz të ndajnë me miqtë e tyre foto dhe shënime, por shënimi I Olsian Vezaj që tregonte se qetësinë e lojës me motrat e tij ia prishi telefonata e babait, do t’ju emocionojë.

Në fund të fundit, janë gazetarët e kronikës ata që kanë më shumë punë me lajmet dhe me terrenin dhe të tilla letra emocionuese nga fëmijët e tyre, u heqin sadopak mendjen për atë që u ndodh në punën e përditshme. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.096976041793823
array(1) { ["section"]=> string(96) "letra-qe-do-t-ju-preke-e-djalit-te-gazetarit-te-kronikes-une-me-babin-luajtem-me-topa-bore-65598" }