Lezhë: Pi fostoksinë, 54-vjeçarja i jep fund jetës

Publikuar tek: aktualitet, më 18:32 14-02-2018 Lezhë: Pi fostoksinë, 54-vjeçarja i jep fund jetës

Një grua në Lezhë i ka dhënë fund jetë duke pirë fostoksinë. 

Burimet nga policia bëjnë me dije se gruaja me inicialet L.C, pasi është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës, është nisur për mjekim të specializuar në QSUT, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes, sakaq grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e tyre. 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plas keq mes artistëve, aktori- Ema Andreas: Ku ishe ti, K**VA e Edi Ramës! Ndërhyn moderatori: Kërko falje!
Përplasja e artistëve me Kumbaron, regjisori Vasili qetëson gjakrat: Është 14 shkurti, le të dashurohemi më tepër »
Article Logic
Execution time: 0.01786994934082
array(1) { ["section"]=> string(55) "lezhe-pi-fostoksine-54-vjecarja-i-jep-fund-jetes-110256" }