Lidhin këmbë e duar opinionistin Olti Curri dhe...kanë një arsye madhore (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:12 11-03-2017 Lidhin këmbë e duar opinionistin Olti Curri dhe...kanë një arsye madhore (VIDEO)

Është e vetmja mënyrë që kanë gjetur organizatorët e spektaklit për t'i "mbyllur gojën" njeriut që kur bëhet fjalë për të thënë ato që mendon, thjesht s'do t'ia dijë.

Përmes këtij spoti sa origjinal aq edhe komik bëhet me dije edhe lajmi se "Fun Club" që ka si protagonistë Albana Osmanin e Olti Currin do të nisë më datë 19 mars, në ekranin e gjigandit mediatik "Top Channel". Ndonëse i lidhur këmbë e duar, opinionisti dhe blogeri më i ndjekur në Shqipëri në fund ia del të çlirohet si për të thënë kështu se është plotësisht gati për të nisur "luftën" me personazhet "Big".

Ndiqni videon!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020591020584106
array(1) { ["section"]=> string(82) "lidhin-kembe-e-duar-opinionistin-olti-curri-dhe-kane-nje-arsye-madhore-video-71577" }