Lidhja e Getit dhe Marinës në krizë! Flasin burimet afër çiftit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:55 10-02-2017 Lidhja e Getit dhe Marinës në krizë! Flasin burimet afër çiftit

Një nga çiftet më të njohura të shoëbizit shqiptar janë në prag të ndarjës.Lidhja e reperit Getoar Selimi me moderatoren nga Shqipëria Marina Vjollca, kishte bërë bujë të madhe, ndërsa çifti nuk e kishin pranuar këtë lidhje për një kohë të gjatë.

Por Magazina.al, nga burime të afërta me çiftin ka mësuar se lidhja e Getit dhe Marinës është në krizë dhe çifti thuajse gati i kanë ndarë rrugët.

Dyshimet për një krizë brenda çiftit i shton edhe fakti që kohë më parë ata publikonin fotografi bashkë nga pushimet, por tani u bë një kohë e gjatë që ata nuk shfaqen më bashkë në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026129961013794
array(1) { ["section"]=> string(68) "lidhja-e-getit-dhe-marines-ne-krize-flasin-burimet-afer-ciftit-68358" }