Lidhja e Luanës dhe Krenarit në krizë, çfarë ka ndodhur mes çiftit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:01 04-11-2017 Lidhja e Luanës dhe Krenarit në krizë, çfarë ka ndodhur mes çiftit

Ata kanë pothuajse dy vjet që përjetojnë një lidhje dashurie mes tyre edhe pse gjithnjë janë munduar të jenë larg vëmendjes së mediave. Ndonëse kanë qenë shpesh të rezervuar, Luana Vjollca dhe Krenar Çobaj janë një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it.

Kohët e fundit vëmendja e medias ishte tek ta fillimisht në dasmën e Getit dhe Marinës dhe më pas në pushimet në Xhamjakë, ku u aludua se ata mund të jenë bashkë.

Mirëpo, mesa duket kohët e fundit lidhja e tyre është në krizë. Sipas “Gazetës Shqiptare”, marrëdhënia e çiftit është në krizë, pasi Krenari është shumë xheloz. Mendohet se postimet e fundit të Luanës në lidhje me programin e ri, ku shfaqet tejet seksi mund të jenë shkak i kësaj xhelozie nga ana e të dashurit të saj.

Megjithatë ende nuk janë të qarta motivet e kësaj krize në marrëdhënien e çiftit. 

Screenshot_5-15.png

 

luanaaaa.png

55188-640-0-59fdf864e72b4.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasi u rrahën me njëra-tjetrën, pajtohen dy këngëtaret shqiptare
Saimir Kodra merr vendimin e jetës: S’ka kënaqësi më të madhe... »
Article Logic
Execution time: 0.0051858425140381
array(1) { ["section"]=> string(71) "lidhja-e-luanes-dhe-krenarit-ne-krize-cfare-ka-ndodhur-mes-ciftit-98361" }