Lidhja me Alban Hoxhën, flet për herë të parë Çiljeta Çilaga, ja si qendron e vërteta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 20-09-2017 Lidhja me Alban Hoxhën, flet për herë të parë Çiljeta Çilaga, ja si qendron e vërteta

Pas  shumë thashethemeve dhe lajmeve të publikuara në portalet rozë, këngëtarja e njohur Çiljeta Çilaga ka folur për raportin e saj me portierin e Partizanit, Alban Hoxha.

Në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, Çiljeta ka pranuar lidhjen me Hoxhën, duke sqaruar edhe përse të dy ata janë përpjekur që ta mbajnë larg publikut këtë marrëdhënie.

Këngëtarja tha se nuk u pëlqen të jenë nëpër portale, edhe pse janë njerëz publikë.

“Unë nuk doja ta prekja këtë temë, jo sepse rezervohem, por thjeshtë jemi të dy hermetikë, sepse dashuria është ndjenjë e shenjtë. Ne jemi familjarë, nuk duam të jemi nëpër portale gjithë kohën dhe duam ta mbrojmë lidhjen tonë. Ne vërtetë jemi njerëz publikë dhe kjo na pengon ta bëjmë jetën rehat dhe të jesh në qendër të vëmendjes nuk të ndihmon. Unë jam një nënë e përkryer për djalin tim dhe ai baba i përkryer për djalin e tij”, u shpreh Çiljeta.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fustanet që do t’ju bëjnë të famshme
Largohet nga “Portokalli” një prej aktorëve më të dashur për publikun »
Article Logic
Execution time: 0.020368099212646
array(1) { ["section"]=> string(89) "lidhja-me-alban-hoxhen-flet-per-here-te-pare-ciljeta-cilaga-ja-si-qendron-e-verteta-93057" }