Lidhje me këngëtarin 10 vite më të ri, zbulohet historia e re e Tunës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:25 23-07-2016 Lidhje me këngëtarin 10 vite më të ri, zbulohet historia e re e Tunës

Këngëtarja shqiptare Tuna s’humbet kohë. Jeta i ka shkuar mes ndarjesh vitet e fundit, por ajo di ta mbledhë veten e të ecë përpara.Pas ndarjes me këngëtarin Cozman, ajo është fotografuar  në krahët e një mashkulli tjetër.

Të dy kalojnë momente ekstaze në klubin e natës, ndërsa ai e prek intimisht…në bel, ije…kurse ajo i afron kokën te qafa.

Po kush është djaloshi fatlum? Ai është Yll Limani.  Limani është 10 vjet më i ri se ajo. Dhe me sa duket, Tuna i paska fiksim këngëtarët...

tunayllilimani.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tuna s’humbet kohë. Pas ndarjes me Cozman-in në krahët e mashkullit që e prek
Enca i bën “zbor” photoshopit, heq barkun megjithë gjoks »
Article Logic
Execution time: 0.022816896438599
array(1) { ["section"]=> string(74) "lidhje-me-kengetarin-10-vite-me-te-ri-zbulohet-historia-e-re-e-tunes-47493" }